Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (InPost Paczkomaty 24/7) już od 199,90 zł.

KSIĄŻKI

Książki doktora Marka Skoczylasa

Założenie i idea książki pt.: “Zneutralizuj chemię z pożywienia i odzyskaj zdrowie” autorstwa doktora Marka Skoczylasa mają na celu uświadomienie ludziom, w jaki sposób dbać o zdrowie unikając pożywienia, w którym znajdują się toksyny, ale przede wszystkim, to, jak zneutralizować chemię z produktów spożywczych, której nie jesteśmy w stanie uniknąć.

Książka, której tematem jest neutralizowanie chemii z jedzenia, porusza temat roli jaką pełnią toksyny środowiskowe w rozwoju chorób cywilizacyjnych. Książka uświadamia, że wszystkie przeprowadzone dotychczas badania potwierdzają, że trudno odnaleźć chorobę, która nie byłaby powiązana z toksynami zawartymi w żywności takimi jak – pestycydy, konserwanty czy metale ciężkie.

Pestycydy, konserwanty czy metale ciężkie towarzyszyły ludzkości od zawsze, ale na nasze szczęście w naturze możemy znaleźć antidotum na zarówno chemiczne substancje z pożywienia, jak i inne toksyny, które możemy napotkać na co dzień. Kluczem do ich usunięcia z organizmu jest korzystanie z naturalnych związków mających zdolności neutralizowania chemii.

Kto powinien przeczytać tę książkę?

Wiedza zawarta w tej książce jest oparta na wielu badaniach i wiedzy naukowców.. Książka “Zneutralizuj chemię z pożywienia i odzyskaj zdrowie" doktora Skoczylasa to obowiązkowa lektura dla osób, które dbają o swoje zdrowie i chcą poznać przyczyny rozwoju chorób, ustalenie przyczyn, to początek skutecznej walki z nimi.

Książkę "Zneutralizuj chemię z pożywienia i odzyskaj zdrowie" dr. Marka Skoczylas można znaleźć na naszej oficjalnej stronie internetowejSkoczylasSuplementy.pl

 

 

ZAPIS NA DARMOWY NEWSLETTER
Chcesz otrzymywać informacje z kodami rabatowymi i promocjami na swój adres mailowy? Zapisz się poniżej!
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl